Nieruchomości wakacyjne w Omanie - destynacja Jebel Sifah nad Zatoką Omańską
Ferienimmoblilien in Oman - Salalah Beach
   

EURA nexus Immobilien  

   

Jesteśmy członkami  

   

EURA nexus Immobilien 
Head Office :
Tel. +49 (0) 38209 87 97 17
Email:biuro@eura-nexus.com

Kontakt - j. polski

Tel: +49 (0) 9252 350 900
Email: kontakt@eura-nexus.com

   

Nieruchomości - Oman  

   

Wyślij zapytanie !  

:
:
:
: 10 + 5 =
   

Jebel Sifah

Ferienimmobilien Jebel Sifah - Oman

Niedaleko stolicy Omanu, Mascat położone jest miasto Sifah , znakomite miejsce na spędzenie wspaniałego urlopu, to tu właśnie powstał i dalej się rozbudowuje wspaniały Ferien – Resort. Na terenie o powierzchni 6,2 miliona m² powstaje 5 kompleksów hotelowych oraz zespoły mieszkaniowo - apartamentowe. Dodatkowo zaplanowano - bezpośrednio przy morzu budowę 450 willi i 500 luksusowych apartamentów. Powstała Marina odpowiadająca wszystkim międzynarodowym standardom oraz oferująca miłośnikom sportów wodnych i właścicielom jahtów całą paletę usług i udogodnień, 18 - dołkowe , mistrzowskie pole golfowe z pełnym zapleczem i Klubem golfowym oraz szeroka gama sklepów,butików, resaturacji i obiektów towarzyszących

 

W naszej obecnie przygotowywanej ofercie znajdą się :

  • exkluzywne wille o pow. od ok. 266 m² do ok. 487 m² z 3 i 4 sypialniami 
  • luksusowe apartamenty z widokiem na Marinę o pow. od ok.120 m² do ok. 248 m² obejmujące od jednej do trzech sypialni.

 

Salalah Beach

Ferienimmobilien Salalah Beach - Oman

Oman szczyci się również niezliczoną ilością ogólnie dostępnych miejsc plażowych, których krystaliczno czyste wody i drobnopiaszczyste plaże należą do najpiękniejszych jakie można sobie wyobrazić. Kraj ten oferuje wspaniały klimat z krótkim okresem monsunowym ( od czerwca do września ), który to zmienia oblicze przyrody w pełne soczystej zieleni , prawdziwie ogrodowe krajobrazy, poprzecinane licznymi rzekami i wodospadami. Salalah - miasto portowe w zachodniej części regionu Dhofar w Omanie , liczące ok. 200.000 mieszkańców, wspaniale łączące historię z nowoczesnością, tradycyjną architekturę z nowoczesnymi technologiami budownictwa. Okolice Salalah znane są z przepięknych tropikalnych plaż.

To tutaj właśnie zaplanowane i zaprojektowane zostało wybudowanie kompletnej miejscowości wczasowej , na wzór El Gouna w Egipcie. Ten nowy , bardzo ekskluzywny raj plażowy powstaje na terenie o powierzchni 9,5 miliona m² i obejmuje budowę 538 willi, 5 kompleksów hotelowych , 18 - dołkowego pola golfowego , mariny, kompleksu - marina obejmującego luksusowe mieszkania i apartamenty oraz promenady obejmującej restauracje, kawiarnie , kluby , luksusowe butiki itp.

Rozwiązania architektoniczne budynków odzwierciedlają bogatą historię i kulturę miasta i regionu oraz tworzą wspaniałą kombinacje z nowoczesnymi technologiami budownictwa XXI wieku. Wyjątkowy jest również koncept zabudowy, który przewiduje wykorzystanie pod zabudowę tylko 25 % pow. terenu., pozostałe 75 % to nienaruszona w swojej piękności natura, aby stworzyć poczucie przestrzeni , wolności , swobody i dobrego samopoczucia; wzmocnione piękna morską panoramą i malowniczymi kulisami gór. Salalah Beach to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Mieszkać w mieście, bezpośrednio przy morzu wśród ekskluzywnych sąsiadów, korzystać z całej palety usług serwisowych - to tylko kilka z zalet tej wyjątkowej destylacji.

W naszej obecnie przygotowywanej ofercie znajdą się :

  • luksusowe apartamenty z widokiem na Marinę o pow. od ok. 73 m² do ok. 208 m² obejmujące od jednej do trzech sypialni 
  • ekskluzywne wille o pow. od ok. 299 m² do ok. 454 m² z 3, 4 i 5 - sypialniami

 

 

 

 

   
© EURA nexus Immobilien