EURA nexus Immobilien  

   

Jesteśmy członkami  

   

EURA nexus Immobilien 
Head Office :
Tel. +49 (0) 38209 87 97 17
Email:biuro@eura-nexus.com

Kontakt - j. polski

Tel: +49 (0) 9252 350 900
Email: kontakt@eura-nexus.com

   

Wyślij zapytanie !  

:
:
:
: 1 + 12 =
   

Luksusowe apartamenty w Alpach szwajcarskich- Andermatt w Budynek apartamentowy „ Biber „ zaprojektowany został przez „Marazzi + Paul Architekten AG“- Zürich i jako pierwszy należy do nowej palety nieruchomości w destynlacji Andermatt Swiss Alps , tzw. Triple – A - Apartments (Alpen Apartments Andermatt). Zlokalizowany jest w północnej części resortu Andermatt Swiss Alps, pomiędzy budynkami apartamentowymi a Hotelem Radisson Blu Andermatt.

Koncept architektoniczny opiera się na tzw. Engadiner Architektur, charakterystycznej dla sąsiadującego Regionu Surselva, zachwycającej przepiękną kombinacją tradycyjnych materiałów budowlanych : kamienia naturalnego i drewna. Jak wszystkie budynki w Andermatt Swiss Alps , wykonany według najnowszych technologii posiada tzw. MINERGIE Standard. Obejmuje ogólnie 22 mieszkania / apartamenty (1 x - o pow. 51m2, 19 x – o pow. 67 – 73 m2, 2 x – o pow. 100 m2), podziemny garaż, pomieszczenia gospodarcze ( komórki ) jak i wypasażony jest w cichobierzną windę.Wszystkie apartamenty posiadają 2 łazienki, balkon lub loggię i są kompletnie umeblowane i wyposażone.

Triple "A" Apartamenty - Koncept

" Triple A Apartments " - koncept
Rodzaj inwestycji: lokalta kapitału, wynajem
Standardowa pow.: od ok. 65 m² do 75 m²
Podział pow. : salon z balkonem lub loggią, otwarta kuchnia, 1-2 sypialnie, 2 łazienki
Miejsca noclagowe: dla 4 - 6 osób ( optymalizacja pod wynajem )
Ilość sypialni : 1 - 2 ( standard - 1 )
Ilość łazienek : 2 ( wanna, prysznic, wysokiej jakosci armatury i biała porcelana )
Kuchnia-otwarta : kompletnie umeblowana i wyposażona w wysokiej jakości urządzenia i armatury, kącik jadalny: stół, krzesła itd.
Salon : połączony z balkonem lub loggią, parkiet, pakiet TV, meble wypoczynkowe ze skóry itd.
Sypialnia/e : parkiet, łóżko 200 x 180 cm, szafa , komody itd.
Miejsce parkingowe: w podziemnym garażu
Serwis : goście jak i właściciele mogą korzystać z szerokiej palety usług hotelowych
Wynajem, zarząd i marketing : firma powołana przez Andermatt Swiss Alps
Gwarancja rentowności: umowa grwrancyjna na 5 pierwszych lat - minimum 2 % ( netto)
Użytek własny: bezpłatnie – 30 dni w roku ( oszczędność min. 4.800 CHF ) , powyżej tego okresu - opłata po stawkach ryczałtowych dla wlascicieli

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Z przyjemnością poinformujemy Państwa o aktualnie dostępnych suitach, apartamentach czy też rezydencjach i zorganizujemy wizytację na miejscu !

   
© EURA nexus Immobilien