EURA nexus Immobilien  

   

Jesteśmy członkami  

   

EURA nexus Immobilien 
Head Office :
Tel. +49 (0) 38209 87 97 17
Email:biuro@eura-nexus.com

Kontakt - j. polski

Tel: +49 (0) 9252 350 900
Email: kontakt@eura-nexus.com

   

Wyślij zapytanie !  

:
:
:
: 12 + 6 =
   

Nasz kameralny kompleks mieszkaniowy przy plaży „ Strandvilla Baabe „ z budynkami :

Villa " Square "

Villa " Trapeze "

 

Inwestycja :

- Pozwolenie na budowę wydano na podstawie prawomocnego i obowiązującego Planu zabudowy i zagospodarowania przestrzennego NR. 2, dla gminy Baabe

- Teren inwestycji , to działka własnościowa o pow. 4.083 m²

- Wybudowane tutaj dwie wille / budynki apartamentowe z 12 i 14 luksusowymi apartamentami o pow. mieszkalno-/ użytkowych od ok. 71 m² do 125 m² plus taras / balkon, piwnica i miejsce garażowe w garażu podziemnym dla każdej jednostki mieszkalnej jak i cichobieżne windy od poziomu garażu.

- Apartamenty  składają się z 2 -3 sypialni , dużego pokoju dziennego z otwartą kuchnią , a apartamenty dwupoziomowe częściowo będą posiadały galerię.

- Dwie łazienki z sauną i Jacuzzi, płytki podłogowe, marmur, kominek jak i ogrzewanie podłogowe. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką energooszczędność.

- Nasze wille / budynki apartamentowe zostaną kompletnie od A do Z wykończone i wyposażone , zagospodarowanie działki będzie miało charakter parku. Apartamenty zostaną również oddane do użytku w systemie „ pod klucz „ wraz z wykończeniem, umeblowaniem i wyposażeniem. Cena zakupu apartamentu uiszczana jest w 7 ratach.

Lokalizacja kompleksu apartamentowego - Strandvilla Baabe

Nasz kameralny kompleks apartamentowy posiada TOP lokalizację . Położony jest tylko 100 m od plaży , na działce o pow. 4.083 m2 , mającej charakter parku , znajdującej się przy ul. Am Kurpark 10 -11 w miejscowości uzdrowiskowej Baabe na Wyspie Rugia. Kompleks zlokalizowany jest vis-á-vis budynku zarządu uzdrowiska w bezpośrednim sąsiedztwie promenady, w okolicy : obiekty gastronomiczne, park zdrojowy, muszla koncertowa oraz inne infrastrukturalne obiekty towarzyszące.

Strandvilla Baabe - Pakiet meblowo - wyposażeniowy

Do pakietu meblowo – wyposażeniowego wybraliśmy tylko produkty renomowanych producentów, które łączą w sobie dwa podstawowe kryteria : wysoką jakość i piękny, ponadczasowy design. Koncept zapewnia uzyskanie wysokiego standardu jakościowego, połączonego z komfortem i przytulną atmosferą, co odgrywa dużą rolę przy wynajmie, jak i przez szeroką paletę kolorów i możliwości doboru materiałów pozostawia miejsce na indywidualne rozwiązania, również stylowe. Obejmujące np. wysoko połyskowe meble o jasnych, wyrazistych liniach utrzymane w kolorze białym , czy też meble odzwierciedlające przytulną atmosferę i elegancję utrzymane w naturalnych kolorach drewna. Nasza oferta obejmuje kompletne wyposażenie, poczynając od mebli i kończąc na kieliszkach do jajek i poduszkach. Tylko się wprowadzać !

Przykład umeblowania i wyposażenia :

• Kuchnia : meble - Vito ( Nobila), urządzenia - Bauknecht, Neff, Progress , Elektrolux
• Sypialnia : Nolte May May, Boxspring – Vito
• Pokój dzienny: Sofa Ewald Schillig, Casera Plus; komody, witryny – Arena, system Evita
• Jadalnia : krzesła, stół – Mobitec
• Rolety przeciwsłoneczne : robione na wymiar – Kadeco
• Meble tarasowe : Kettler
• Akcesoria łazienkowe : Smedbo
• Zastawa stołowa : Villeroy & Boch
• Sztućce : WMF

Strandvilla Baabe - Organizacja wynajmu i zarząd nieruchomością

Profesjonalny wynajem apartamentów organizowany będzie przez platformę internetową www.fewoundmeer.de. Kwalifikowany zarząd nieruchomościami / apartamentami jak i serwis drobnych napraw jest również gwarantowany umową. W przypadku zakupu nieruchomości celem komercyjnego wynajmu, apartament nabywany jest umową notarialną po cenie „netto”. Jako przykłady możliwości dochodowych mogą służyć kompleksy : Dünenweg w Strandpark Baabe i Baaber Düne wykazujące w ciagu ostatnich lat stałą i wysoką dochodowość jak i wysoki stopień obłożenia również w okresach przed i po sezonowych, przekraczający nawet 40 tygodni w roku.

Apartamenty - Investment

  • zakup nieruchomości w Luxus segmencie
  • mimo kryzysu, stabilny wzrost wartości nieruchomości
  • TOP lokalizacja / przy plaży
  • niezabudowany widok na morze
  • profesjonalny system wynajmu
  • w Baabe okres wynajmu osiąga ok. 40 tygodni w roku
  • kwalifikowany zarząd i serwis
   
© EURA nexus Immobilien